Prázdninový softball&piknik ve Stromovce

07.08.2008 00:17

Krokodýl na vás myslí i o prázdninách. Napadlo nás, že bychom si vyzkoušeli nový sport - Softball. Softball je totiž zábavná hra.

Ale jenom, když ji hraje víc lidí. Doufáme proto, že se nás sejde hodně.

Jestli máte s tímhle měkkým baseballem zkušenosti, přijďte, bude se to hodit. Jestli nemáte, přijďte tím spíš. Naučíme se novou hru, zaběháme, zachytáme, a třeba se nám povede i nějaký ten Homeless. Teda home run.

Protože nám došlo, že jenom na sport vás nenalákáme, spojíme naše softballové snažení s piknikem. O pestré jídlo se postará zkušený tým, ale když přinesete nějaké laskominy navíc, bude piknik o to bohatší. Jestli můžete, vemte láhev s pitím.

Datum: čtvrtek 14. srpna

Hrát budeme na louce ve Stromovce, takže si dáme sraz na zastávce Výstaviště v 16:00. Pokud přijdete po akademické čtvrthodince (nebo
dokonce po krokodýlí půlhodince), zavolejte na 731 477 621 a po úvodních taktech Sweet Home Alabama budete přepojeni na navigátora a
dostanete instrukce ohledně aktuální pozice piknikových košíků.

Oděv a obuv sportovní. Aktivnější si mohou nastudovat pravidla
Softballu
.

Těšíme se na viděnou, přejeme krásné prázdniny

Váš Krokodýl

P.S. Na stránkách www.krokodyl.org přibývá tu a tam nějaká ta novinka. Určitě se podívejte na krokodýlí blog: https://www.krokodyl.org/blog/ , kde najdete desítky fotek z campu i Sherlockových cest. Budeme rádi, když se aktivně zapojíte a vezmete Sherlocka na výlet i vy!

Zpět