Pozvánky a přihlášky na Camp 2008 - obrázky k tisku

21.05.2008 23:29

Milí campeři a přátelé klubu Krokodýl,

dokončili jsme pozvánky a přihlášky na camp (to to ale trvalo, co?). Dokumenty si můžete stáhnout na stránkách, nebo můžete pár dní počkat a dát České poště chvíli času se rozkoukat. Důležité jsou především dva dokumenty: přihláška a pozvánka. Ačkoli přihlášku si můžete stáhnout ve formátu PDF, pro přihlášení na English Camp 2008 stačí, když nám pošlete e-mail. Podrobnosti: Jak se přihlásit na English Camp.

Dále bychom vás rádi povzbudili k rozdávání této pozvánky na camp: pokud chcete někoho pozvat na camp, můžete mu třeba mailem přeposlat obrázkovou pozvánku. Nebo můžete plakát vytisknout ve větším a připíchnout u vás ve škole (klubu, šatně, sboru, hasičském sboru, stáji, redakci, jídelně...) na nástěnku (nebo něco podobného, třeba kaktus). Zvlášť vy, co jste s námi už na nějaké té akci byli, se nemusíte bát, že by pak kvůli vám někdo jel na akci, kde by se jim nelíbilo. Vždyť on nástěnky stejně nikdo nečte. I když, teď během zkouškového... chodby plné vyšvihnutých, vynervovaných a vyklepaných studentů... proč to nezkusit?

Tak doufáme, že vám tímto usnadníme zvaní vašich přátel a spolužáků na English Camp. Hodně štěstí do zkouškového období. A gratulujeme všem maturantkám a maturantům!

Pavel

Zpět