Palačinkový Krokodýl

23.02.2009 14:14

Krokodýl zas pořádal oblíbenou „žrací párty“: Přicházíte chodbou, kterou se line omamná vůně. Za nekonečnými sloupci ještě horkých palačinek můžete občas zahlédnout Kačku mistrně do vzduchu vyhazující další kousek. Stoly se prohýbají pod bohatým výběrem ingrediencí. Záhy jste Julií něžně usazeni do křesla a přátelsky pobídnuti do jídla. Mari vám talíř ještě rychle dozdobuje právě utrženými jahodami a křehkou snítkou máty........

Tak takhle to úplně nebylo :). Nemáme na mysli to, že u pánve byli jako doma především pánové, či to, že po použití slov „Julie“ a „něžně usadit“ v jedné větě si představivost zažádá o zdravotní dovolenou. Palačinek chtivé osazenstvo si totiž muselo jídlo nejprve vybojovat. A tak týmy (přes mohutný apel všech matek světa: „S jídlem se nehraje!“) začaly s uměleckým zápalem trhat a vykrajovat.

Výsledkem byli tito krásní krokodýlci:

Po prokázání kreativity v oblasti výtvarné přišla na řadu tvorba literární. Báseň s tématem 'Palačinka' uchopil každý tým po svém. Zde se můžete pokochat jedním z publikovatelných opusů:

Pala, pala, palačinka,
Na nohu mi spadla činka.
Placatou ji mám,
Na talíř ji dám.

(autoři: Jura a spol.)

Poslední disciplínou byla zkouška paměti a bystrosti. Za správné odpovědi na snadné či záludné otázky si týmy vysloužily příděly palačinek, ovoce, polev a jiných ingrediencí. Teprve potom nastala ta pravá palačinková hostina. Příznivcům netradičních adrenalinových zážitků hodování obohatila přítomnost speciálního dávkovače šlehačky.
Ano, každý si z tohoto večera něco odnesl: plné břicho, šlehačkový postřik nebo prostě vzpomínky na příjemně strávený čas.

Fotky si můžete prohlédnout zde

Kačka a Klára

Zpět