NOW IN COLOUR

20.07.2009 04:19

English Camp 2009 je za námi. Děkujeme všem studentům za jejich příjezd, nadšení a nezapomenutelné společné zážitky. Vedoucím pak za jejich nasazení a obětavost. Thanks go to native speakers for their selfless and friendly help and for all they have done to make this camp work.

Tématem campu byly barvy a tak kromě toho, že nás navštívili mimozemšťané a my jim pomohli s poskontaminační karanténou a dekolorizací jejich ovulárů, poslední večer jsme si vzali své iluminátory, utrhli se od táboráku a vydali se na strastiplnou cestu směrem k "fotce campu".

Nebylo to jednoduché. Iluminátory blikaly, zuby drkotaly a emoce sílily. "Éčko je moc velké, elko má krátké nožičky a místo ár je pí!" snažil se fotograf opravit nápis kreslený dlouhou expozicí, zatímco mrznoucí modelky a modelové připravovali vzpouru. Konečně se ale písmenka umoudřila a výsledkem je tato barevná fotografie.

Na závěr jsme si ještě vyzkoušeli pár kudrlinek a podobných libůstek. Kde jinde se nám ostatně sejde tolik nadšených lidí jako na campu? Děkujeme vám a těšíme se příští rok zase na viděnou!

Pavel  

Zpět