Nové tablety Stressils pro nenapravitelné pohodáře

04.01.2010 11:10

Nezapadáte do kolektivu? Jste příliš pohodoví pro tento svět? Právě pro vás je tu Stressils!

Přípravek pochází z newyorkské džungle a je obohacený drcenými žlučníkovými kameny a výtažky z žaludečních vředů. Dejte konečně sbohem pohodové náladě a nalaďte se s námi do rozbouřených vln moderní doby. Přátelé, které vaše dobrá nálada dovádí k šílenství, vám budou ze žlučníku vděčni.

Stressils je k dostání ve formě pastilek, tabletek či ústního spreje. Nově navíc, pro zvýšení nervozity a stísněnosti našich pravidelných uživatelů, i ve formě čípků (ve tvaru stresoidu).

Stressils jako dárek pro malé i velké optimisty

Nemáte ještě dárek pro své nemístně klidné, bezstarostné a nic nedělající přátele? Stressils jim přinese náboj do života. Jako kámen vhozený na klidnou vodní hladinu, Stressils rozhodí vás i vaše blízké.

Zdá se vám vaše dítě klidné až apatické? Také vám přijde, že váš harant nemusí spát 8 hodin denně? Pro pohodové děti jsou tu Stressilky Junior.

Pozor – soutěž o atraktivní stresující zájezdy

Nasbírejte deset víček z balení pastilek Stressils či Stressilek Junior a vyhrajte originální dárek pro likvidaci následků nově získaných emocí.

"Za deset víček je tu Stressils kapesníček!"

To ale není zdaleka vše. Nasbírejte víček sto, pošlete je na adresu na obalu a vyhrajte se svou rodinou zájezd do některé z následujících nervydrásajících destinací: Wall Street v pulzujícím New Yorku, podzemka v přeplněném Tokiu, korida v divoké Barceloně či 150 metrů dlouhá fronta na MHD kupony v malebně zasněžené Praze!

Co dnes sluší? Soumrak v duši!

(Reklama vznikla v rámci kreativního večera na Silvestru 2009. Nejedná se o skutečný produkt, objednávky přijímáme pouze při platbě předem. Fotomontáž obsahuje registrované značky, práva na jejich komerční či jiné užívání patří výhradně jejich vlastníkům. Fotomontáž slouží pouze k zábavním účelům. Mírná inspirace na The Onion...)

Zpět