Krokodýl v říjnu 2009

03.10.2009 11:29

Rozjíždí se Krokodýlí sezóna 2009/2010 a podle účasti na English Camp Reunionu doufáme, že si na nás uděláte čas i příště. Ostatně nikdy nevíte, na které akci se bude rozdávat DVD s filmem nebo s fotkami (černá místa excluded). 

Frisbee s Krokodýlem - pátek 9. října

První společnou akcí bude Frisbee. Na Letné jsme už hráli a víme, že to stojí za to. Protože se už začíná brzy stmívat, přesunuli jsme začátek akce na 16:00, to ale neznamená, že byste se nemohli připojit později. A nebudeme samozřejmě celou dobu jenom běhat, akci zakončíme někde uvnitř.

Budeme hrát Frisbee Ultimate, tak si vezměte sportovní boty, něco k pití, doporučuji i tričko na převlečení. Disky a rozlišováky zajistíme.

  • sraz na zastávce Chotkovy sady v 16:00, pokud půjdete později, pokračujte ze zastávky směrem k "Zahrádkám" a dívejte se po skupině, která hraje frisbee. Jedna z nich budeme my...

Čaj o páté - čtvrtek 15. října

Připomeňte si s námi diskuzní skupinky z English Campu. O "zajímavých tématech", "důležitých otázkách" a "roli klišé v pozvánkách" si budeme povídat v rezidenci Zemánků.

  • sraz v geometrickém středu nástupiště Budějovická v 17:30 (a prej že o páté...)
  • pokud pojedete později, zavolejte Jirkovi a on vás z Budějovické donaviguje domů (nebo na druhý konec Prahy, pokud bude málo čaje)

Podzimní výlet - Solvayovy lomy a Svatojánský okruh - sobota 24. října

Exkurze do skanzenu těžby vápence v českém krasu zahrnující i jízdu lomovou dráhou a prohlídku štoly. Co do délky nenáročný, co do zajímavosti napěchovaný výlet. Trasa: Vráž u Berouna, Svatý Jan pod Skalou, Solvayovy lomy, Hostim, Srbsko.

  • Odjezd v 9:40 autobusem 380 ze Zličína

Movie night - Bolt - středa 28. října

Poslední středa v měsíci = promítání filmu v Římské 43. To už je každému jasné. Co ale není jasné hlavnímu hrdinovi animovaného filmu Bolt, na to si budete muset počkat. Nebo se můžete podívat na trailer, ale varuji, připravíte se o překvapení. Film se bude líbit hlavně těm, kteří mají rádi zvířata (psy, kočky a křečky) ale pobaví myslím každého. Vřelý film, vřele doporučuju.

  • promítáme v Římské 43 od 18:00

A jak jsme slíbili, přikládáme i program v původním, který jsme včera s Jirkou naživo sepsali na projektoru :-) Napište nám, pokud si myslíte, že je lepší programy tisknout, tentokrát jsme vyzkoušeli tuto ekologickou variantu, tak doufáme, že se osvědčí.

 

Tak to je program na říjen 2009. Těšíme se, že se s vámi uvidíme na co možná nejvíce akcích!

za tým Krokodýla

Pavel

Zpět