Frisbee se zmrzlinou - 21. května

12.05.2010 09:18

Zveme vás na oblíbené krokodýlí "Frisbee na ledě". Zahrajeme si přátelskou hru Frisbee Ultimate v Praze na Letné a v přestávce se osvěžíme malou zmrzlinkou. Zbytkem lahodné, sladké, smetanovo-ovocné hmoty se odměníme po hře. Večer volitelně zakončíme v nedaleké restauraci, kde na nás již bude čekat rezervovaný velký stůl.

Kdy: pátek 21. května od 17h - 20h

Kde: na Letné, sraz na zastávce Chotkovy sady (nedaleko Hradčanské) - mapa

Poté se přesuneme na některou louku na Letné, pokud půjdete později, můžete mi zavolat, nebo napřed vyzkoušet tato osvědčená místa

Co s sebou: lžičku na zmrzlinu, vodu, obuv na běhání v trávě, doporučuju věci na převlečení

Napište mi prosím, zda se chystáte přijít, ať nakoupím dostatek zmrzliny. Ale když se nenahlásíte, stejně přijďte :-) Připomínám, že Frisbee je nenásilná, přátelská, týmová a také běhavá hra. Proto je dobře, že se nás sejde hodně a budeme moci často střídat.

Pro zájemce o English Camp: stále platí zvýhodněna cena a připomínám, že zálohu (nebo celou částku) můžete zaplatit převodem na účet nebo v hotovosti Pavlovi nebo Mari na akcích Krokodýla, tedy i na Frisbee.

Po loňské zkušenosti s deštivým počasím máme letos připravenu i mokrou variantu, takže na sraz prosím přijďte bez ohledu na počasí. Pokud plánujete dorazit později (není problém), napište mi na 731 477 621 sms a já vás nasměruji.

Těšíme se zase na viděnou

za tým Krokodýla

Pavel

 

Zpět