Frisbee na ledě - pátek 6. června od 16:00

30.05.2008 12:53

Zveme vás na prémiovou a premiérovou krokodýlí akci: Frisbee na ledě. Dříve, než poběžíte naleštit své brusle, rezervovat se na chirurgii nebo si ťukat na čelo, měli bychom asi upřesnit, že led nebude ve formě plošně rozprostřené, ale naopak ve formě individuálně poživatelné.

 

Zkrátka, půjdeme si společně zahrát Frisbee Ultimate a bude tam u toho spousta zmrzliny. Akci jsme naplánovali na pátek 6.června od 16:00 na Letné, sraz bude u placku nedaleko zastávky Chotkovy sady. Těšíme se na hojnou účast, příjemné zaběhaní, zaházeni, zachytani, zamlsání a především setkání.

 

Pár organizačních maličkosti:

Frisbee Ultimate: sestavili jsme pro vás nějaké články o Frisbee Ultimate, abyste si mohli osvěžit pravidla této čistě a férové hry. Najdete je na našem mladičkém Krokodýlím blogu.

 

Nebojte se, nepůjde o žádný zápas na doraz, určitě přijďte, zaházíte si a zaběháte přesně tak, jak se budete cítit. Prosím, vemte si nějaké běhací boty a spíše sportovní oblečení (bude se to možná hodit nejen kvůli tomu Frisbee na trávě, ale i kvůli rozteklé zmrzlině...)

 

Zmrzlina: abychom věděli, kolik zmrzlin máme nakoupit, budeme rádi, když nám svoji účast nahlásíte předem. Bude větší šance, že na každého zbude přiměřená porce. Napište mi na kasikp@gmail.com, jestli preferujete nanuka (klidně upřesněte, třeba vám vyhovíme), nebo zmrzlinu kopečkovou (vlastní lžičku s sebou!).

 

Samozřejmě přijďte, i když dopředu vědět nedáte, nějaká rezervní špejle se vždycky najde:-)

 

Doufáme, že bude pěkně počasí, pokud ne, tak se aspoň sejdeme a na místě vymyslíme plán B (třeba návštěvu nějakého kulturního zařízení typu cukrárna).

 

Těšíme se na viděnou!

 

Kontakt: Pavel (kasikp@gmail.com, 731 477 621)

Na místě se také můžete přihlásit na English Camp, ještě stále za sníženou cenu.

Zpět