English weekend 8.-10.dubna

06.03.2011 21:58

Obnovujeme tradici English Weekendu - "takového malého English campu" ve dvou dnech. Ideální příležitost zažít atmosféru kempu i během roku a pořádně nakopnout svou angličtinu. A taky možnost přivést své kamarády, kteří od vás o English kempu slyšeli jen nadšeně vyprávět, ale velkého kempu se dosud obávají.

KDY:                pátek 8. dubna - neděle 10. dubna 2011
KDE:                Kralupy nad Vltavou
ZA KOLIK:        500 Kč + doprava vlakem (odjezd v pátek večer z Hl. nádraží)
PŘIHLÁŠKY:    do podnělí 4.dubna

Na co se můžete těšit? Na všechno, co znáte z velkého kempu - dopolední angličtinu, odpolední hry, krátký výlet, večerní zamyšlení a povídání ve skupinkách... Opět nás doprovodí naši milí rodilí mluvčí, kteří zajistí nejen anglické lekce, ale i příjemnou a přátelskou atmosféru v průběhu celého víkendu. Věk účastníků: 18 - 28 let.

Ubytováni budeme ve skautském domě "Bára", spát budeme na matracích, takže si jako správní skauti vezměte spacák. Strava je v ceně, vegetariáni ať se nám na začátku pobytu přihlásí, pamatujeme na ně. Na Báře je vybavená kuchyně, WC i sprcha, takže se skautského prostředí nemusíme bát :-)

"Learn to fail, or you'll fail to learn."

Tématem víkendu budou chyby. Chyby, omyly a přehmaty všeho druhu, a jejich negativní, ale hlavně pozitivní dopady. Chyby nemusí být vždycky špatné. Chyby jsou dokonce užitečné. Chybami se totiž člověk učí, a to neplatí jen v angličtině.

Váš Krokodýl

Zpět