English Camp letos pořádáme 17.-24. července 2011 (Just In Time)

10.03.2011 20:32

Intenzivní anglický týden s nezapomenutelnou atmosférou, plný různorodé kreativity a netradičních sportů, na vás čeká i letos. 

Kdy: 17. - 24. července 2011 (od neděle do neděle)

Kde: Pension Sokol, Paseky nad Jizerou (dvou až šestilůžkové pokoje, strava v ceně)

Cena: 2.990 Kč (zahrnuje výuku angličtiny, učebnici a další pomůcky, ubytování, stravu a veškeré další pomůcky a DVD s fotkami z campu, zkrátka vše kromě dopravy)

Také letos se přihlašujte on-line, ideálně co nejdříve, abychom vám mohli zajistit místo. Kapacita je i letos omezená.

Co od English Campu čekat?

  • Intenzivní anglickou výuku (slovíčka, gramatika a hlavně konverzace), uzpůsobenou vaší úrovni angličtiny. Výuka probíhá v malých skupinkách, vedených zkušenými rodilými mluvčími a jejich českými asistenty. V každé skupince je tedy alespoň jeden vedoucí rodilý mluvčí a jeden český vedoucí.
  • Netradiční i tradiční sportovní aktivity, od výletu nebo volejbalu přes frisbee až po lanové disciplíny a týmové hry.
  • Kreativní skupinové úkoly, z jejichž výsledků se budete radovat ještě celý rok :-)
  • Večerní aktivity, programy a vyprávění rodilých mluvčích, diskuze o křesťanství, o životě a o tématech, která vás zajímají, ale nad kterými běžně není čas diskutovat.

Na letošním campu si právě na tyto a další věci najdeme čas, a těšíme se, že i vy si najdete čas na nás.

English camp na zkoušku = English weekend

Pokud vás English Camp zajímá, ale nevíte, jestli nám můžete svěřit týden svého času, aniž nás nejprve trochu proklepnete, přijeďte na náš "malý English Camp", tedy English Weekend, který se koná 8. - 10. dubna 2011. Více o English Weekendu.

Přihlásit se na English Camp a English Weekend

Přihláška na English Weekend i English Camp je společná. Pokud se chcete přihlásit na jednu nebo druhou akci, nebo na obě akce, stačí formulář vyplnit jednou. Pokud se napřed přihlásíte jen na jednu akci, a pak se chcete přihlásit na další, vyplňte formulář podruhé, my si to dáme dohromady. V případě jakýchkoli dotazů pište na ec2011@seznam.cz a vše vyřešíme. Děkujeme a těšíme se na vás!

Zpět