English Camp 2014

03.02.2014 10:03

Otevíráme přihlášky na letošní English Camp 2014. Opět jedeme do našeho osvědčeného Pensionu Sokol v Pasekách nad Jizerou, kde strávíme týden plný angličtiny, kreativních i outdoorových aktivit, výletů a večerních zamyšlení. 

  • Dopolední výuka angličtiny - intenzivní tříhodinové lekce každý den zahrnují konverzaci, prodvičování gramatiky, netradiční výukové aktivity, objevování nových slovíček a jejich aktivní používání. V každé skupince je několik rodilých mluvčích (z USA a Velké Británie) a také zkušený český lektor angličtiny. Výuka probíhá v malých skupinkách (3 - 5 studentů) a lektoři se tedy mohou věnovat každému individuálně.
  • Odpolední aktivity - angličtina samozřejmě nekončí ani odpoledne, kdy se společně s rodilými mluvčími účastníme výletů, sportovní a kreativních aktivit. 
  • Večerní program - písničky, skupinové projekty a scénky, krátké zamyšlení lektora v angličtině a poté diskuzní půlhodina v anglických skupinkách (rovněž v angličtině, možnost překladu. Také letos se budou témata večerů točit kolem aktuálních problémů, křetanského pohledu na věc a úvah o roli jednotlivce ve světě.
  • Ubytování a strava - Pension Sokol v Pasekách nad Jizerou je naším oblíbencem už 12 let, protože nabízí velmi dostupné ubytování v nádherné části Jizerských hor. Jsme uprostřed lesů, obklopeni nádhernou a klidnou přírodou. Ubytování na dvou až pětilůžkových pokojích (sprcha na každém pokoji) je pro camp vyhovující a také jídlo je rok od roku lepší. V ceně je zahrnuta snídaně formou švédského stolu (výborná nabídka!), oběd a večeře (výběr ze tří možností, včetně vegetariánské). Během dne si můžete kdykoli dokoupit drobnosti (tyčinky, nápoje, jogurty apod.) z našeho stánku. Po jídle je možnost zakoupení nanuků od správce objektu. Voda je pitná a doplňujeme i nápoje k dolití ve společné místnosti.
  • Fantastický zážitek - kdybychom měli popsat camp jen dvěma slovy, byl by to právě "fantastický zážitek". Spojení aktivního týdne s poznáváním otevřených lidí z celého světa zajišťuje každý rok neopakovatelnou a přesto vždy zaručeně úchvatnou atmosféru. Děkujeme za to nejen americkým a britským vedoucím, ale především všem účastníkům, kteří na campu zapomenou na všední starosti, odváží se vyzkoušet si nové anglické znalosti v praxi a společně v sobě každý rok objevíme více, než jsme čekali.

Pro lepší představu se můžete podívat na fotky z minulých let.

Zpět