English Camp 2010 se blíží

11.07.2010 15:45

Naše největší akce roku, English Camp, začíná přesně za týden. Také letos se můžete těšit na známé tváře z loňských let, ale také mnoho nových lidí. Děkujeme všem, kdo se včas přihlásili, vypadá to, že letos nás bude opravdu hodně, a do penzionu Sokol v Pasekách se vejdeme akorát. Pokud tedy odkládáte přihlášku na poslední chvíli, již ji neodkládejte a přihlašte se ještě teď :-) 

Připomínáme také, že letos opět chystáme úvodní "Show and Tell", tak si nezapomeňte vzít nějakou maličkost, ať nemusíte na místě moc improvizovat :-) 

Dlouhodobá předpověď naznačuje, že letos bychom si mohli užít opravdu slunného počasí, na týden od 18. - 25. července je hlášeno skorojasny až polojasny, pouze občasné přeháňky. Nejvyšší denní teploty mají  pravidelně přesahovat 30 stupňů, takže i na horách, kde budeme mít o pár stupínků méně, to bude připalovat. Připravte se tedy na to, nezapomeňte na krémy proti slunci, sluneční brýle a odpovídající oblečení. No a protože se budeme před sluníčkem celkem často schovávat do lesa, chce to hlavně dobrou obuv. Na liberecku je třeba vzít v potaz také klíšťata, v Jizerských horách nebývají nakažena tolik encefalitidou, jako spíše lymskou boreliózou, i tak to chce samozřejmě být obezřetní. Klíšťata a jiná poranění hlašte neprodleně táborovému zdravotníkovi.

Držte nám palce, ať během posledního týdne organizací nezapomeneme v Praze něco důležitého, a ani vy si nic nezapomeňte. Těšíme se na další společný nezapomenutelný týden!

za všechny z českého týmu vedoucích

Pavel

Zpět