Angličtina každý den, nejen na English Campu

07.04.2012 09:51

 

Ve zkratce: Podívejte na DailyEnglish.cz a pokud jste na facebooku, můžete se každý den naučit něco málo středněpokročilé angličtiny (nebo dokonce Advanced English).
 

Milí přátelé, určitě víte, že také letos pro vás připravujeme English Camp (15. - 22. července), na který se samozřejmě stále můžete hlásit. Také ale určitě víte, že i když na campu se vždycky všichni hezky anglicky rozpovídáme, je těžké udržet si kontakt s angličtinou po celý rok - a pak si na campu připadáme jako když po zimě sedneme na kolo :-)

 
Proto jsme pro vás spustili projekt s krycím názvem "angličtinové jednohubky" - zkrátka trochu angličtiny každý den. Na stránkách DailyEnglish.cz najdete každý den jednu anglickou jednohubku pro začátečníky/mírně pokročilé a jednu větší jednohubku (skoro až sendvič) pro pokročilé angličtináře. Kromě toho najdete stejné (jen možná ještě stručnější) dávky angličtiny každý den na Facebooku:
Budu rád, když se vám nápad zalíbí a povzbudíte mě v mém krátkozkrakém předsevzetí každodenního udržování - ať už tím, že si stránky lajknete a budete je sledovat, nebo ještě lépe tím, že mi budete posílat tipy na zajímavé angličtinářské odkazy, videa, témata nebo vtípky. Případně mi opravíte nějaké překlepy nebo omyly, kterým se určitě nevyhnu. 
 
Těším se, že si takhle společnou angličtinu užijeme nejen na English Campu, ale i během roku. 
 
Jménem celého týmu Krokodýla vám také přeji krásné, klidné a požehnané Velikonoce! Brzy na viděnou,
 
Pavel
Zpět