English Camp

English Camp, to je společně strávený týden plný angličtiny, sportů, her, diskuzí, přátel, divadla, hudby a jedinečné atmosféry, která dělá z campů to, čím jsou. Je určený pro studenty 18 - 30 let. Krokodýl pořádá English Campy již více než deset let, většina vedoucích sama English Campem prošla jako účastníci, a tak víme, co vás baví a jak společný čas kreativně využít. 

English Camp 2018

  • Datum: 15. - 22. července 2018 (od neděle do neděle)
  • Místo: Pension Sokol, Paseky nad Jizerou
  • Ubytování: hotelového typu, plná penze
  • Cena: 3 100 Kč 
    • obsahuje výuku, stravu, ubytování, pomůcky, zkrátka vše kromě dopravy
  • Další informace a přihláška na www.ec2018.cz.

Náplň English Campu

Náš camp je uzpůsobený dospělým studentům, kromě společných organizovaných aktivit proto máme vyhrazený i čas na individuální volno. 

Dopoledne

Výuka angličtiny probíhá na české poměry netradiční formou. Studijní skupinky vedou rodilí mluvčí (z USA nebo Velké Británie) ve spolupráci s českými vedoucími. Úroveň je přizpůsobena stupni znalosti anglického jazyka jednotlivých studijních skupinek. Ve skupince je obvykle 3 - 5 studentů. Skladba výuky se odvíjí od potřeb skupinky, lektoři mají připravené materiály z oblasti gramatiky, reálií i k procvičování mluveného a psaného projevu. Součástí výuky jsou i hry, týmové projekty a diskuze v angličtině. V každé skupince je minimálně jeden český vedoucí se zkušenostmi s výukou angličtiny.

 

Odpoledne

Odpolední program je částečně závislý na počasí. Když nám počasí přeje, hrajeme týmové hry (frisbee, volejbal)Společné aktivity, outdoorové sporty k rozvoji týmové spolupráce a posílení ducha a těla, strategické hry (Capture The Flag...), lanové disciplíny, kolektivní hry tradiční (volejbal, fotbal...), jdeme na výlety, pořádáme workshopy (např. kurz první pomoci, základy žonglování, základy focení, tvorba šperků...). Posledních pět let slaví velký úspěch lanové disciplíny v lese.

Večer

Originální program s písničkami, scénkami a občasnými hrami. Zkoumání odlišných pohledů na život v "post-moderním světě", program s křesťanskou tematikou, diskuze ve skupinkách. Poté se obvykle sejdou skupinky kolem různých společenských her - od sofistikovaných až po ty opravdu infantilní varianty.

Další informace

Věk účastníků: 18 - 30 let

English Campy

Letní tábory s angličtinou pořádá Krokodýl už více než patnáct let. English Campy pořádají mladí lidé, obvykle studenti vysokých škol. Zveme instruktory angličtiny zejména z USA a Velké Británie a společně pořádáme týden plný angličtiny, sportů, kreativity a poznávání. Cílem campů je seznámit studenty s cizím jazykem, zahraniční kulturou a také s myšlenkami křesťanství (většina vedoucích jsou křesťané). Camp je pochopitelně určen pro všechny bez ohledu na to, čemu věří nebo nevěří.

Většina vedoucích původně jela na English Camp jako účastníci, a ani na campu často nepoznáte, kdo je vedoucí a kdo účastník. Učíme se tam všichni.

Pokud byste nám chtěli pomoci s propagací, tak to bude skvělé 

Fotky z předchozích campů