2006

Silvestr v Desné

 28.12. – 1.1.Slavit Silvestr na horách je takřka povinností. To ale neznamená, že by si to Krokodýl neuměl užít. Dvě tělocvičny základní školy v Desné nám posloužily nejen jako ložnice a jídelna, ale také jako kino, divadlo, kluziště, fotoateliér nebo aréna. K památným okamžikům patří česneková pomazánka, Malá Miss Sunshine, běh na novoroční vyhlídku se šampaňským nebo jednoslabičné básničky.

Vánoční večer

22.12. Tradiční vánoční setkání - koncert pěveckého sboru, scénka "Tma jako v pytli" v nastudování Vinohradských ochotníků, pojídání cukroví, povídání a hlavně příjemná vánoční atmosféra..."Vidíš, sousedka je mladší a taky udrží jen jednoho Mirka.."

Korsika

5.12. Na Korsiku jsme se podívali prostřednictvím fotek Blanky a Jury. A kdo si náhodou myslel, že jejich svatební cesta vypadala jako každá druhá, ten byl brzo vyveden z omylu. Útěk ze stanu pár vteřin předtím, než ho odnesla povodeň. Věci roztroušené kilometry po proudu mezi skalami. Obejdování v campu na pobřeží...

Výlet ke svatojánským proudům

11.11. Den plný nevšedních zážitků - elektrárna ve Štěchovicích, turbíny, nadšením rozechvělé cvakání fotoaparátů, Pavel o berlích, síla vody, Svatojánské proudy, krásné výhledy a čaj z termosek, který zahřeje na těle i na duši... 

Koktejl párty

 3.11. Přinesli jsme si své oblíbené ovoce, zmrzlinu, vanilku a další obvyklé i neobvyklé suroviny a pak už jsme jen mixovali a mixovali... Příjemným posezením a povídáním nad poháry jahodových, banánových, čokoládových a jiných nápojů jsme si osladili tento listopadový den.

O kolečko víc

22.9. Vydali jsme se na brusle cyklostezkou podél Vltavy. Mnozí do té doby žádná kolečka navíc neměli (alespoň ne na nohou), takže se cesta zvrhla v slušný adrenalinový zážitek, při kterém nebyla nouze o legraci, modřiny ani nějakou tu krev.

English camps 2006 - Light up

Sportovní a klasický camp. S Jill a Eustacem jsme se vydali kouzelnou zemí Narnie na cestu plnou dobrodružství, nebezpečí a setkání s podivnými bytostmi. Nakonec naši hrdinové přece jen dosáhli cíle svého putování a dobro zas jednou zvítězilo nad zlem. No, ještě že tak!

Piknik dezertérů

20.5. Plán Krokodýla byl jednoduchý: sejít se na Vyšehradě, najít si pěkné místečko pod širým nebem a spořádat všechny přinesené sladkosti. Plán širého nebe byl ještě jednodušší: dodat Vyšehradu tolik potřebnou vláhu. Moudřejší a promoklý Krokodýl tedy ustoupil a stáhl se do svého doupěte v Římské.

English weekend

7-9.4. Protože jsme se nemohli dočkat letního English Campu, vydali jsme se na jeho kratší verzi již v dubnu. Kromě angličtiny, diskuzí, písniček, scének a her nás čekal i slunný výlet, kde nás uprostřed lesa překvapila písečná duna, která náš prázdninový pocit ještě více umocnila. Fotky

Great English Camps Picture Reunion

 24.3. Vzpomínání na campy nedávné i vskutku legendární. Promítání fotek, natočených scének i písniček (zdá se, že v dřívějších dobách to neznělo tak falešně:). Celý večer byl ve znamení soutěží - Kdo první pozná, že se Steve změní v tygra? A v koho se nám asi přemění Legolas... modří už vědí! Málem jsme se do velkého sálu nevešli.   

Pizzeria Cocondrillo

24.2. Po úspěchu Pancake party jsme se odvážně vrhli na pizzy. Ale pozor, jelikož se mezi námi vyskytli i opravdoví znalci, kteří vám recept na pravou italskou rajčatovou omáčku odříkají třeba ve spaní, výsledek byl vskutku delikatesní (soukromá poznámka - až na tu nivu!).